Wykończenia wnętrz Szczecin

i wiele innych

Wykonujemy kompleksowe remonty oraz wykończenia wnętrz na terenie Szczecina i okolic. Oferujemy szpachlowanie i malowanie natryskowe, prace elektryczne, hydrauliczne oraz glazurnicze zawsze w atrakcyjnych cenach. Usługi świadczone są przez doświadczony zespół posiadający niezbędne uprawnienia budowlane oraz doświadczenie w branży. Wskazujemy klientom sprawdzone i solidne materiały, które przedłużą żywotność proponowanych przez nas rozwiązań.

Wykończenia wnętrz to szeroko pojęte prace remontowe, które uwzględniają przygotowanie ścian oraz położenie płytek i paneli na płaszczyznach pionowych i poziomych. Nasi pracownicy z wielkim profesjonalizmem zajmują się stworzeniem instalacji elektrycznych oraz hydraulicznych, spełniających normy budowlane oraz odpowiadających potrzebom i oczekiwaniom klientów. Realizujemy także projekty uwzględniające podwieszane sufity, docieplenia pomieszczeń, a także kompleksowe prace stolarskie, na przykład produkując i montując meble na wymiar.

Malowanie Szpachlowanie

Malowanie Szpachlowanie

Tradycyjne oraz z agregatu hydrodynamicznego. Szybko czysto i profesjonalnie.

Prace Hydrauliczne

Prace Hydrauliczne

Realizujemy prace nowe oraz modernizacje istniejących instalacji hydraulicznych.

Prace Glazurnicze

Prace Glazurnicze

Układamy każdą formę, rodzaj oraz wielkość – mozaika, gres, terakota, glazura, kamień naturalny.

Prace Elektryczne

Prace Elektryczne

Wykonujemy kompleksowe instalacje elektryczne, oraz prace mniejsze montaż gniazdek sprzętu AGD itp.

Prace Stolarskie

Prace Stolarskie

Przy współpracy z lokalną stolarnią przygotowujemy projekty dopasowane do największych wymagań klientów. W tym montaż i produkcja mebli na wymiar.

Prace Remontowo-budowlane

Prace Remontowo-budowlane

Montaż płyt k-g, sufity podwieszane, konstrukcje ścian, docieplenia, montaż drzwi oraz okien, posadzki samopoziomujące, montaż podłóg.

Etapy realizacji wykończenia wnętrz

1. Pierwsze spotkanie

Podczas pierwszego spotkania zależy nam na tym, aby dokładnie przedstawić ofertę naszej firmy oraz warunki współpracy. Wykończenia wnętrz w Szczecinie i okolicach są naszą specjalnością już od lat, dlatego zdążyliśmy wypracować sprawdzony sposób działania. Nasi pracownicy udzielą klientom wszelkich informacji odnośnie rozwiązań czy technologii, które jesteśmy w stanie wprowadzić w danym wnętrzu, a także dokonają wszelkich pomiarów niezbędnych do przygotowania wyceny dla osób zainteresowanych wynajęciem naszego zespołu.

2. Podpisanie umowy

Następnym krokiem jest podpisanie umowy przez klienta, w której zawarte są informacje na temat terminu rozpoczęcia prac czy ich dokładnego zakresu. Nasza firma przygotowuje wstępny projekt wykończenia wnętrz, który pozwala właścicielom ocenić czy są zainteresowani nawiązaniem z nami współpracy. Po jego akceptacji przygotowujemy wszelkie dokumenty, których podpisanie pozwoli nam rozpocząć jego realizację. Tworzymy także plan logistyczny, dzięki któremu zarówno klient, jak i nasi pracownicy będą w stanie szczegółowo śledzić stan postępujących prac.

3. Projekt szczegółowy

Nasi pracownicy z wielkim zaangażowaniem tworzą szczegółowy projekt, który uwzględnia wszelkie materiały budowlane oraz produkty niezbędne do wykończenia wnętrz. Szczecin jest sporym miastem, dlatego nasza firma ma możliwość nawiązania kooperacji z wieloma okolicznymi producentami czy przedsiębiorcami. Oznacza to, iż jesteśmy w stanie przedstawić klientom najnowsze katalogi czy wzorniki, co znacznie ułatwi przygotowanie drobiazgowego projektu. W przypadku wybranych partnerów możliwe jest także odwiedzenie salonów stacjonarnych i przyjrzenie się wielkogabarytowym artykułom.

4. Akceptacja projektu i zakup materiałów

Po ukończeniu projektu, który przygotowywany był przy bliskiej współpracy ze zleceniodawcą, zostaje on mu przedstawiony w celu weryfikacji i akceptacji. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek błędów czy konieczności wprowadzenia poprawek, nasi pracownicy dokonają niezbędnych korekt. W tej wersji projektu uwzględniamy wszelkie informacje odnośnie wybranych produktów, ich ilości czy kodów stosowanych przez dostawców. Po ostatecznej akceptacji nasza firma dokonuje zakupu materiałów, z których będziemy korzystać podczas wykończenia wnętrz.

5. Wykończenie wnętrza

Prace rozpoczynamy zgodnie z terminem uwzględnionym w projekcie. Nasza ekipa remontowa dociera do mieszkania czy domu klienta, a następnie stopniowo podejmuje się działań przedstawionych w planie. Wykończenie wnętrza w Szczecinie czy jego okolicy nie byłoby możliwe bez regularnego nadzoru projektanta. Jako osoba odpowiedzialna za dane zlecenie, sprawdza on czy prace postępują zgodnie z harmonogramem oraz czy wykonywane są poprawnie. Klienci mogą w dowolnym czasie odwiedzić plan budowy, o ile taka wizyta nie wpływa negatywnie na terminowość realizowanych zadań.

6. Oddanie gotowego wnętrza

Nasze usługi remontowe zakończone są dokładnym posprzątaniem całej przestrzeni oraz przekazaniem jej klientowi. Oznacza to, iż dokonuje on odbioru wnętrza w oparciu o projekt szczegółowy, na koniec którego podpisuje protokół odbioru. Uwzględnione zostają w nim informacje dotyczące braku zastrzeżeń odnośnie wykonanych prac oraz ich jakości, a także pisemna gwarancja na nie. Każdy projekt realizujemy z ogromnym zaangażowaniem oraz dokładnością, ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

Dowiedz się więcej