Szpachlowanie Szczecin

Szpachlowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym Titan to szybko i fachowo wykonane zlecenie. Dla klientów, którzy cenią sobie czas oraz jakość wykonania to idealne rozwiązanie, trzykrotnie przyspieszające wykonanie prac szpachlarskich w atrakcyjnej cenie już od 20 zł m2. Przy większych zleceniach ceny negocjowalne. Wykonując szlifowanie powierzchni używamy maszyn redukujących pylenie do minimum.

Szpachlowanie natryskowe z agregatu

Kompleksowa usługa szpachlowania:

 1. Demontaż skrzydeł drzwiowych, grzejników oraz innych elementów.

  Szpachlowanie ścian, które oferujemy w Szczecinie i okolicach, rozpoczynamy od dokładnego przygotowania pomieszczenia. Oznacza to, iż demontujemy elementy, takie jak grzejniki czy drzwi, aby nie dopuścić do ich uszkodzenia w wyniku prowadzonych przez nas prac.

 2. Zabezpieczenie okien parapetów oraz podłóg.

  Kolejnym etapem jest osłonięcie okien i parapetów oraz podłóg przed zabrudzeniem. W tym celu najczęściej wykorzystujemy wytrzymałą folię malarską umocowaną za pomocą mocnej taśmy, a także kartony, aby nie dopuścić do porysowania czy spryskania posadzki.

 3. Gruntowanie ścian.

  Następnie, wykorzystując wysokiej jakości preparaty, gruntujemy ściany. W ten sposób wzmacniamy je oraz przygotowujemy do położenia warstw farby czy gładzi szpachlowej. Zagruntowana ściana odznacza się regularną chłonnością oraz posiada wyrównaną fakturę.

 4. 2 krotne szpachlowanie natryskowe ścian agregatem.

  Po przygotowaniu podłoża nasi pracownicy wykonują szpachlowanie natryskowe. Klienci ze Szczecina oraz pobliskich miejscowości mogą zaufać naszemu doświadczeniu i wiedzy, ponieważ podczas pracy korzystamy z agregatu hydrodynamicznego renomowanej marki Titan.

 5. Prace Malarskie – opcja dodatkowa.

  Po zakończeniu szpachlowania, możemy także zająć się pomalowaniem ścian oraz sufitów na kolor wybrany przez klienta. Zaznaczamy, iż jest to usługa dodatkowa, dlatego w przypadku jej wybrania, należy się liczyć z wyższym kosztem współpracy z naszą firmą.

 6. Ponowny montaż elementów.

  Nasz zespół zajmuje się także ponownym zamontowaniem wszystkich ściągniętych uprzednio elementów. Starannie i z wielką dokładnością zainstalujemy z powrotem grzejniki, a także ostrożnie umieścimy skrzydła drzwi w futrynach, dbając o to, aby nie uległy one uszkodzeniom.

 7. Sprzątanie pomieszczeń.

  Szpachlowanie kończymy kompleksowym wysprzątaniem pomieszczenia, w którym wykonywane były prace. Usuwamy folie malarskie, które służyły do zabezpieczenia okien i parapetów, a także pokrycie podłóg. Następnie dokładnie usuwamy pył powstały podczas pracy, najpierw na sucho, a później na mokro.

Sprawdź wolny termin oraz cenę

Cena:
0

* jest to kwota orientacyjna, przed przystąpieniem do inwestycji, wykonujemy pomiary, następnie na tej podstawie przedstawiamy szczegółową wycenę i podpisujemy umowę z inwestorem.

* położenie gładzi – cena z materiałem

* malowanie – cena bez materiału

Dowiedz się więcej